bvop Közadatkereső aqap2120    iso9001

Duna-Mix Kft.
Székhely: 2600 Vác,
Barabás Miklós u. 1.
Adószám: 10897232-2-51
Cégjegyzékszám: 13-09-067928

Állás

Nyomdai kereskedelmi ügyintézőt keresünk!

A Duna-Mix Kft. azonnali munkakezdéssel keres új munkatársakat az alábbi pozíciókba:
Nyomdai kereskedelmi ügyintéző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Beérkező megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárás

  • Nyomdai területen szerzett tapasztalat
  • Nyomdai termékek, eljárások, szakkifejezések pontos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • Scroll nyomdai szoftver ismerete
  • Libra3s számviteli program ismerete

Munkavégzés helye: Vác, Barabás M. u. 1.

Önéletrajzokat fényképpel és fizetési igény megjelölésével

az allas@dunamix.hu e-mail címre várjuk.